piątek, 26 sierpnia 2011

Niespodzianka

W tym tygodniu gdy zajrzałam do skrzynki czekała mnie bardzo miła niespodzianka. Jakiś czas temu miałam przyjemność wystawić setny komentarz u Mari i Oli na ich blogu tworki. Dziewczyny postanowiły obdarować mnie niespodzianką. Co to była za niesamowita i bardzo miła niespodzianka:))) Zakładka, którą ostatnio podziwiałam, frywolitkowymi pięknymi kolczykami (które teraz nosze:)). I piękną karteczką wykonaną  techniką Quilling oraz małe co nieco dla duszy. Dziewczyny bardzo, ale to bardo dziękuje za tak miłą i piękną niespodziankę:))))
A na koniec chciałabym pokazać mój napis. Dodałam parę serduszek w rożnych odcieniach szarości. Tak wygląda przymiarka do oprawy.
I co Wy o tym myślicie?
Dziękuję Ślicznie za wszystkie komentarze, które są jak balsam dla duszy:)
Pozdrawiam:)

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Para ''Making Love''

Ostatni z tej serii obrazek skończony. Nie obyło się bez małych wpadek typu, prucie, albo skończenie muliny:) Zastanawiam się jeszcze nad zakończeniem, ponieważ według wzoru na obrazku powinien znajdować się „deszczyk”. Sama nie wiem czy go tam umieścić. W pozostałych 3 obrazkach nie ma żadnego dodatkowego koloru i ten jeden różnił by się od pozostałych.
No  i mała fotorelacja
Już od dawna planowałam wyszyć piękny obrazek ale nie według wzoru i przez brak chęci lądował na kupce” na później”, aż tu wczoraj przeglądając tą stertę wzorków znowu wpadł mi w ręce, stwierdziłam, że przyszła pora na niego. Na początku narysowałam na kanwie mazakiem spieralnym krzyżyki, nie obyło się bez kilkakrotnego prania kanwy przed wyborem odpowiedniego umiejscowienia napisu, w końcu pozostało na tym
Tak wygląda w oryginale 
a tu według mnie 
Zależało mi na samym napisie. Zastanawiam się czy zostawić go tak czy też dodać co nieco np. tak:
 
Macie jakąś radę? Przepraszam, za jakoś zdjęć ale ktoś przestawił mi opcje w aparacie i nie umiem ich  zmienić , muszę poczekać do powrotu siostry i Ona już mi ustawi.
Dziękuję Ślicznie za wszystkie komentarze, które są jak balsam dla duszy:)
Pozdrawiam:)

wtorek, 9 sierpnia 2011

Para "Loving you"

Obrazek " zakochane dzieci" już skończony. Niestety do zrobienia ostatniego z serii czarno-białej zabrakło mi mulinek i czekam na przesyłkę z mulinkami.


Uwielbiam "magię czarnej nitki" w tych obrazkach. Bez konturów obrazek wyglądał jakby nie został jeszcze skończony.

Pod przedostatnim postem zapomniałam napisac 7 rzeczy o sobie. Teraz to nadrobię:
- Uwielbiam żelki, mogłabym je jeść garściami
- Uwielbiam wyszywać nocą i wtedy przeważnie powstają moje prace. W dzień zawsze znajdzie się coś do zrobienia, albo ktoś zawoła. A w nocy jest cicho spokojnie i nikt nie przeszkadza:)
- mimo, ze jestem wielka fanką spódniczek i sukienek, w swojej szafie posiadam tylko jedną, zakupioną na obronę:)
- uwielbiam opowieści o wampirach:)
- zawsze chciałam pójść na ASP na architekturę wnętrz, a teraz (chodź wątpie żebym poszła) na nauczanie przedszkolne i początkowe
- uwielbiam wszelkie nowości elektroniczne: tablety, laptopy,ipody, konsole,  xbox'y itp.
- chciałabym wyjechać za granice i zdobić stempelek w paszporcie

Dziękuję, za wszystkie komentarze i życzę udanego wieczoru:)))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...