czwartek, 23 lutego 2012

Tatty Teddy

Witam nowe Obserwatorki:) Bardzo się cieszę, że jest Was coraz więcej:)

Czas na kolejnego misia Tatty Teddy który będzie ozdobą okładki na segregator z przepisami. Już od dawna myślałam o tym misiu i aż w końcu nadszedł na niego czas. Tylko nie wiem jaki to numer i jaką ma nazwę. Jakoś nie mogłam tego znaleźć, pewnie schemat pochodzi z jakies gazetki i to dlatego.
Na dzień dzisiejszy misio prezentuję się tak:W trakcie poszukiwań tego misia znalazłam parę nowych, które jak przystało na te misie są niezwykle urocze:)Zdjęcia pochodzą z internetu. Prawda że ślicze:)

Pozdrawiam Was cieplutko i dziękuję za komentarze i wizyty na moim blogu:)

wtorek, 14 lutego 2012

Miłość, rozczarowanie i załamka

Witam nową obserwatorkę :)
Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc w rozszyfrowaniu jakie są potrzebne nici do mojego tajemniczego obrazka . 
A teraz wracam do początku. Zobaczyłam ten obrazek na jakimś blogu i od razu się w nim zakochała. Szukała i szukałam... miesiąc mi to zajęło aż znalazłam i oto on:
Tak mi się spodobał, że aż straciłam dla niego głowę. No i tu tkwi problem, bo zamiast zastanowić się co i jak to chwyciłam materiał i mulinki i zaczęłam wyszywać. No i po pewnym czasie zauważyłam że źle dobrałam materiał bo tutaj trzeba zrobić też takie ala pół krzyżyki co na tym materiale było nie możliwe. No i te nici żeby je kupić wydałabym fortune :). Więc postanowiłam skończyć po swojemu. Niestety nie wyszło jak zamierzałam i teraz niby wylądował tam gdzie miałam zamiar go ulokować. Ale nie jestem zadowolona z efektu. 
Tak prezentował się w trakcie pracy :

A tak już gotowy. W trakcie przymiarki :)))
Zamiast wstążki mam zamiar przyczepić koronkę tylko muszę ją najpierw kupić :) 
Niestety obrazek nie wyszedł jak chciała :(

A tu na szybkiego ramka z aktem. Wydaje mi się dobrana idealnie. Tylko muszę poprawić pas partu.

No i jeszcze na koniec zapraszam Was tutaj do niezwykłej osoby która tworzy przepiękne dzieła i dopiero co rozpoczyna swoja przygodę z blogowaniem :)
Pozdrawiam i dziękuję za wasze odwiedziny. Życzę udanych Walentynek :)

poniedziałek, 13 lutego 2012

Odeszła

Przed chwilą wchodząc na bloga dowiedziałam się że odeszła z tego świata jedna z nas. Od początku prowadzenia mojego bloga mogłam liczyć na jej komentarze i miłe słowa. Dokonaliśmy paru długich rozmów i wymianek:). Ona obdarowała mnie swoimi pięknymi pracami z koralików a ja ją obrazkami które prosiła o wyszycie. Nie dociera to do mnie jeszcze że już jej nie ma wśród nas. Jej córka napisała właśnie ostatniego posta na blogu że Lidka znana nam jako Szlachcianka  zmarla 18 stycznia na raka pluc.

Składam głębokie wyrazy żalu i współczucia całej jej Rodzinie... 
Kochana Lidko.Spij spokojnie.Na zawsze pozostaniesz w moim sercu... [*] 

niedziela, 12 lutego 2012

Ulubione seriale

Witam nową obserwatorkę. Bardzo się cieszę że grono obserwatorów zaczyna się powoli powiększać.

Zostałam zaproszona przez 3 osoby do pewnej zabawy, która krąży właśnie po blogach. Tymi osóbkami są Renka, Mysia, Tiby5. Bardzo dziękuję za zaproszenie. 
Zasady zabawy:
1. Opublikuj logo zabawy
 2. Napisz kto Cię zaprosił do zabawy
3. Zaproś co najmniej 5 osób prowadzących bloga
 4. Wymień i opisz swoje ulubione seriale
 
Do moich ulubionych seriali należą (pod nazwą serialu kryje się link do opisów serialu wystarczy kliknąć na tytuł):

No to byłoby na tyle jeśli chodzi o seriale:) A zapraszam  wszystkie osoby które mają ochote podzielić się z nami swoimi ulobionymi serialami. Szczerze mówiąc a raczej pisząc :) to bardzo fajna zabawa sama zaczełam oglądać dwa seriale które dwie z Was podały jako swoje ulubione. 

Dziękuję za pomoc odnośnie numeracji nici. Dzisiaj mam nadzieję wstawić jeszcze jeden post o tym obrazku, z którym wiąże się tyle emocji... oj aż szkoda pisać. Ale o tym w następnym poście. Pozdrawiam cieplutko i dziękuje Wam że jesteście i do mnie zaglądacie :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...