poniedziałek, 14 maja 2012

Bless This Home

Dzięki uprzejmości Mysi, która udostępniła wzorek mogłam wyszyć piękny i uroczy obrazek. Bardzo mi się spodobał on na niebieskiej kanwie. Niestety kawałek który znalazłam w domu w ogóle mi się nie spodobał. Więc postanowiłam wyszyć go na lnie i od razu miałam pod górkę:( żaden z kolorków którymi ptaszek był wyszysty w oryginale na niebieskiej kanwie nie pasował mi do posiadanego koloru lnu. Więc zaczęłam dobierać kolorki (strasznie tego nie lubię, wole iść z oryginałem). Szczerze mówiąc zaczęłam wątpić, że coś ładnego z tego wyjdzie, kolorki wybierałam AŻ 3 dni. Przy okazji zliczyłam mulinki jak na razie jest ich mało bo 111sztuk i do tego aż 12 sztuk kolorków które się powtarzają. Ale wracając do obrazka. W wcześniejszym obrazku wyszywanym na lnie lepiej mi szło, a tutaj kilka razy trzeba było pruć. Po wyszyciu tez okazało że się pomyliłam ale już nie prułam. Nie zamęczam Was opisem tylko pokazuje obrazek. Który nieskromnie powiem wyszedł ładnie:)

Pozdrawiam cieplutko i dziękuje za to że jesteście i komentujecie moje prace:)

poniedziałek, 7 maja 2012

Niespodzianka od Angel

Przepraszam za brak aktywności w ostatnim czasie, ale miałam organizację przyjęcia na głowie. W sobotę u nas w domku były organizowane 80 urodziny mojej babci, to jeden powód, a drugi jest taki że jakaś chandra mnie dopadła i nie mam chęci na krzyżyki. Powstaje może 3 dziennie.

Jako 100 obserwator u angel zostałam obdarowana pięknymi rzeczami za które bardzo dziękuję.
Obrazek malowany przez Angel:) od razu dostał ramkę i wisi już na ścianie w moim pokoju
 Oraz śliczne serduszko, które prezentuje mój aniołek:)
(Przepraszam za jakość zdjęć ale coś aparat odmawia współpracy)

Dziękuję za waszą obecność i komentarze. Widze że mimo braku nowych postów ciągle do mnie zaglądacie co bardzo mnie cieszy

A teraz mała niespodzianka dla fanów Tatty Teddy. Jakiś czas temu szukałam fajnego misiaka, aż w końcu go znalazłam. Wiem że sporo osób było nim zainteresowanych. Może ma ktoś na niego ochotę::) U mnie jak na razie brak odcieni różu, a zakupów nie planuję to trochę poczeka ten misio, ale może wy macie na niego ochote:)
Pozdrawiam cieplutko i dziękuję tym co nadal do mnie zagląda :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...