piątek, 30 listopada 2012

Zbudujemy nowy świat

Gdy świat się nam wali najlepiej pozbierać resztki które zostały i spróbować zbudować go na mocniejszych fundamentach:


Lecz nie zawsze nam się udaję zbudować go lepszym (mniej udane)

Miało być poetycko i z puentą - nie wyszło.
Nie wszystko musi się udawać. Najważniejsze że mamy coś co daje nam siłę, tak jak nasze hobby:) Tylko ciekawe kiedy to się wyczerpie i co wtedy mamy zrobić.
Pozdrawiam życzę udanego weekendu :)

czwartek, 29 listopada 2012

Bombki

Okres świątecznych robótek już się zaczął, w tym roku i u mnie coś powstaje. Oto moje bombki:


Dzięki uprzejmości Ani , która udostępniła instrukcję :) powstały też takie :

 
Pozdrawiam cieplutko

niedziela, 25 listopada 2012

Medalion Hafciarki

Dziękuję za opinie pod ostatnim postem do mojego tamborka:) Może za jakiś czas powstanie drugi z stojakiem, ale jak na razie muszę go przetestować.

A teraz medalion w sam raz dla hafciarki. Wybranie tej bazy było niewypałem, gdyż jest to delikatny metal i obawiam się że może się zgiąć. Na przyszłość będę wiedziała jaki wybrać i na co zwrócić uwagę. Ale i tak wygląda cudnie według mnie....ale przy takich malutkich krzyżykach połamałam dwie igły i podziurawiłam palce. W życiu bym nie pomyślała, że taki obrazek a tyle pracy.

Pozdrawiam cieplutko

piątek, 23 listopada 2012

Tamborek


Dziękuję Wam bardzo za komentarze po poprzednim postem jestem zaskoczona ich ilością. Dla takich postów warto prowadzić bloga.
A teraz  chcę się pochwalić. Zrobiłam własnoręcznie tamborek oto on:
 Jestem ciekawa czy wogóle sprawdzi się w praktyce, ale to się jeszcze okaże.

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu

wtorek, 20 listopada 2012

Medalion

Ostatnio ciągle coś się psuję w komputerze, a że mam zwyczaj usuwania zdjęć z aparatu zaraz po przegraniu zdjęć na komputer niestety przepadły wszystkie. Pokazuje pracę którą zrobiłam wczoraj. Resztę wstawie kiedy ponownie zrobię zdjęcia. Oczywiście zdjęcia nie oddadzą uroku jaki ma medalion, a raczej kiepski ze mnie fotograf, ale muszę przyznać że jestem zadowolona z efektu.czwartek, 1 listopada 2012

Prezenty

Pokaże Wam jakie wspaniałości dostałam na urodzinki, które były w październiku. Przeważnie są to pieniążki abym mogła sobie coś kupić, a w tym roku prócz pieniążków dostałam różyczki (niestety zdjęcia brak) ale były cudowne. A teraz czas na małe co nieco:
 Bardzo fajne pudełko boki z drewna a wieczko nie wiem sama z czego ale bardzo fajny i przyjemny to materiał, a że ostatnio narzekałam na brak filcu to i filc się znalazł w pudełku:)
 Pieniążki jak na razie czekają na swoją kolej. A teraz coś fajnego. Nie jestem zwolenniczką segregowania nożyczek, ale jak je zobaczyłam i dodatek w tak niskiej cenie musiałam je mieć. Chce jeszcze kupić małe z dużą rączką i małym czubkiem ostrza ale jak na razie w Polsce takich nie spotkałam. Oczywiście te nożyczki zakupione były w Polsce
Ps. Wie może ktoś z Was jak jest z rejestracja na tej stronie http://www.chcrossstitch.com/. Jest to kopalnia wzorkow. Tylko nie wiem czy płatna czy darmowa. 
Dziękuję za tak dużo pozytywnych komentarzy odnośnie moich zakładek:)
Pozdrawiam
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...