poniedziałek, 31 grudnia 2012

Wszystkiego Najlepszego

Wszystkiego naj w Nowym Roku! 
Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. 
Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Tobą dzielić.
Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnej zabawy. Korzystaj z życia ile tylko starczy tchu!!

Z całego serca życzę Wam aby rok 2013 był rokiem szczególnie udanym, aby przynajmniej w połowie spełniły się Wasze plany nie tylko robótkowe:) ale także te życiowe.  Miało być podsumowanie roku, ale zostawię sobie to na później gdyż jakieś choróbsko mnie wzięło i sylwestra spędzę w łóżeczku.


A tutaj notka z netu: 
Koniec roku 2012 jest związany z dość przełomowym wydarzeniem, gdyż właśnie 21 grudnia, kończy się kalendarz Majów, co może oznaczać dla ludzkości zupełnie nowy początek. Tak właśnie zaczyna się przyszły rok 2013, który może przynieść każdemu wiele pozytywnych zmian oraz energię do działania. Kończy się pewien etap w życiu, a zaczyna zupełnie inny, nowy początek, niosący nadzieję na lepsze jutro.

niedziela, 23 grudnia 2012

Świąteczne Twory

W tym grudniu miałam masę zamówień na świąteczne ozdóbki. Choinki z makaronu i wstążek, sznurkowe stroiko-bombki, karczochy, ozdóbki do świec a także wieńce. Niestety z pośpiechu nie wszystko załapało się na zdjęcie. A teraz parę rzeczy które udało się sfotografować


A na lkoniec życzenia:)

Najszczersze życzenia.
Pięknych i radosnych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,
Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze,
Abyś znalazła dużo kolorowych prezentów pod zieloną choinką,
Świąt które, dadzą Ci trochę radości i odpoczynku,
A co najważniejsze nadzieje na Nowy Rok,
Aby był dużo lepszy od obecnego.

piątek, 7 grudnia 2012

Brak czasu

Kochane jak to bywa czasu zawsze brakuję. A ja zarywam nocki aby zrobić to co zostało u mnie zamówione. A teraz następna porcja prac:

 
  
Miłej nocki :)

czwartek, 6 grudnia 2012

Świąteczne prace

Wszystkiego Najlepszego z okazji Mikołajek :)

A oto kilka prac świątecznych
POSZUKUJĘ PILNIE CZASU!!!
Czy ktoś go widział lub chętnie się podzieli?
Jakoś nie wyrabiam się ze wszystkim.

niedziela, 2 grudnia 2012

Victoria

Moje postępy w pracy z portrety Victorii:
Nie są wielkie ale to ze względu że mało przykładam się do tej pracy. Jakoś bardziej ciągnie mnie do małych prac niż do dużych i dlatego sporo przerw robię w wyszywaniu tej pracy.

Ciągle zastanawiam się nad zmianą adresu bloga, ponieważ wydaje mi się za długa, a chciałabym stworzyć sobie pięczątkie. Takie małe marzenie. Ale z drugiej strony nie wiem czy to dobry pomysł za dużo z tym blogiem się wiąże, chyba że stworze nowy blog i będę miała odnośnik do starego. Oj moje marzenie (czyt. pieczątka) coraz bardziej mnie nęka :):):)
Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia No i oczywiście wesołych Mikołajek
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...