sobota, 30 czerwca 2012

Udział w zabawie

Ostatnio brałam udział w fajnej zabawie:) przynajmniej dla mnie była to fajna zabawa. Jakiś czas temu Pasmanteria Haftix ogłosiła konkurs, który polegał na  na wykonaniu loga dowolną techniką rękodzielniczą i przesłaniu go ( chodzi o konkretny przedmiot) na adres pasmanterii. Miałam bardzo dużo pomysłów więc postanowiłam wsiąść udział w konkursie. Praca zajęła mi aż miesiąc wynikało to z pewnych komplikacji. Chciałam zrobić wypalane logo na drewnie, ale nie miałam sprzętu. Brat podsunął mi pomysł aby spróbować lutownicą. No i tak też zrobiłam, ale że grot szybko się przegrzewał (czego nie zauważyłam) po prostu zepsuł mi się. Już myślałam że to koniec, ale pomyślałam że mogę zrobić też co innego. I tak powstały dwa inne przedmioty, ale w ostatniej chwili brat dał mi nowy grot i poinstruował jak mam robić ( co chwile przerwy:P) dlatego udało mi się skończyć wypalanie. Oto rzeczy jakie polecały na konkurs:

 Na początek powstało logo w formie pinnkep'a, niestety nie posiadałam dużej sztalugi aby można je zaprezentować, dlatego prezentuje na tej co mam w dmu


 do tego zrobiłam magnesiki :) oczywiście z logo
tutaj razem w szkatułce
a tutaj wspomniane wcześniej wypalane logo na szkatułce


Chciałam stworzyć rzeczy bardziej użytkowe, no i oprócz obrazka mam nadzieję, że moje zamiary zostały spełnione. Tak mi się spodobało wypalanie na drewnie że szukam już jakiegoś sprzętu do pomocy. Mam nadzieję, ze przedmioty są "godne" reprezentowania pasmanterii Haftix, jak myślicie?

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych wakacji bo dla niektórych już się zaczynają:)

5 komentarzy:

 1. swietne pomysly na logo i trudny wybor,ktore piekniejsze...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne, że godne, elegancki pomysł i wykonanie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne i pełne inspiracji pomysły.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjnie wybrnęłaś - życzę powodzenia w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...